Formula 1 İspanya GP | S Sport Plus

19 Kasım Cuma 03:00
CANLI İZLE

Formula 1 İspanya GP Canlı İzle

Sezonun 4. yarışı İspanya’da düzenleniyor. Bir önceki Portekiz GP’yi Lewis Hamilton kazanmıştı. Formula 1 İspanya GP canlı izle aramaları yoğunlaşıyor. Şimdiye dek düzenlenen 3 yarıştan ikisini Hamilton, birini Verstappen kazandı. Bu nedenle, 4. yarışta fark açılacak mı, yoksa eşitlik mi sağlanacak?

 

Yoksa başka bir pilot “Ben de bu yarışta varım” diyecek mi? Bu gibi soruların yanı sıra Formula 1 seyircileri Internette Formula 1 İspanya GP canlı izle aramaları yapıyor. Peki, Formula 1 İspanya GP ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta? Formula 1 İspanya GP S Sport Plus’ta nasıl takip edilebilir?

 

Formula 1 İspanya GP ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

 

Sezonun 4. yarışı, Formula 1 İspanya GP 9 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da S Sport 2 kanalında canlı yayınlanacak. Ayrıca, S Sport Plus uygulamasında da İspanya GP naklen yayınlanacak.

 

S SPORT PLUS’A ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

CANLI: Formula 1 İspanya GP

 

S Sport Plus üyesi olarak sadece Formula 1 İspanya GP’yi değil, sezon içerisindeki bütün yarışları istediğiniz yerde, dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Sadece Formula 1 değil, onlarca spor organizasyonunu naklen takip edebileceksiniz. Herhangi bir kurulum ve dekoder olmadan, kısa süre içerisinde siz de S Sport Plus ailesine katılabilirsiniz.

Paylaş
ÖDEME SEÇENEKLERİ SSportPlus Güvenli Ödeme SSportPlus Güvenli Ödeme
HIZLI ÜYE OL