Sıkça Sorulan Sorular

Bu kampanyadan TC. Garanti Bankası Taraftar Bonus Kart sahipleri faydalanabilmektedir. Taraftar Bonus kart sahipleri BonusFlaş Uygulaması üzerinden S Sport Plus kampanyasında ‘Hemen Katıl’ butonuna tıklayarak kendilerine özel üretilmiş kampanya kodunu alıp https://www.ssportplus.com adresinde yer ÜYE OL linkine tıklayarak  üyelik bilgilerini ve promosyon kodunu girerek kampanyadan yararlanmaya başlayabilir.

 

* Kampanya kodu App Store ve Google Play uygulama mağazalarından yapılan üyelik işlemlerinde geçerli olmayıp, sadece https://www.ssportplus.com üzerinden gerçekleştirilen üyelik işlemleri için geçerlidir.

Kampanyadan faydalanabilmeniz için Garanti Taraftar Bonus kart sahibi olmalısınız. https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresinden, Garanti bankası şubelerinden ya da 444 0 333 nolu Alo Garanti’den başvuruda bulunabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanan müşterilerimiz Premier Lig’ten Bundesliga’ya, NBA’den Formula 1’e, UFC’den NCAA’e  kadar S Sport Plus’ta yer alan tüm içerikleri ister canlı, ister tekrar izle özelliğiyle, istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

S Sport Plus’a Yeni Üyelik Başlatanlar;

·  https://www.ssportplus.com adresinden ÜYE OL linkine tıklayınız.

·  Açılan sayfada Ad, Soyad, E-Posta ve Şifre bilgilerini giriniz ve ardından ÜYE OL butonuna tıklayınız.

·  Üyelik sürecine ilişkin ilgili onay butonlarını tıkladıktan sonra, S Sport Plus Aylık paketi seçiniz.

·  Gelen ekranda Kampanya Kodu? Yazısına tıklayınız ve açılan kutucuğa  almış olduğunuz kodu girip ardından KULLAN butonuna basınız. Ekranda -₺17.99 şeklinde uygulandığını göreceksiniz.

·  Kampanya kodunuzun aktif olması için kartı bilgilerinizin tamamlanmış olması gerekmektedir.

S Sport Plus’a Daha Önce Üye Olmuş Ancak Aktif Üyeliği Bulunmayanlar;

 

S Sport Plus keyfini 1 Ay ücretsiz kullanmak için  https://www.ssportplus.com adresinden üyeliğinizin tanımlı olduğu e-posta hesabınızla giriş yapmanız ve kilitli gördüğünüz herhangi bir içeriğe tıklayarak, “S Sport Plus Aylık Paketi” seçip, ardından “Kampanya Kodu” bölümüne belirtilen kampanya kodunu girip “KULLAN” butonuna basarak kampanya kodunuzu kullanabilirsiniz. Kampanya kodunuzun aktif olması için kartı bilgilerinizin tamamlanmış olması gerekmektedir