CANLI | Formula 1 Portekiz Algarve Grand Prix

CANLI İZLE

Formula 1 Portekiz Algarve Grand Prix Canlı İzle

Formula 1 Portekiz Algarve GP ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? F1 Portekiz Algarve GP’yi canlı izleme yöntemleri, S Sport Plus ve diğer bilgiler haberimizde.

 

Sezonun üçüncü yarışı Portekiz’de düzenleniyor. Bu sezon, Formula 1 Portekiz GP öncesi sprint yarışlarının yapılması da gündemde. Peki, Formula 1 Portekiz Algarve GP ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta? F1 Portekiz GP canlı izle yöntemleri neler? S Sport Plus’tan F1 Portekiz GP nasıl izlenir?

 

Yarış takviminin ilk iki pistinde olduğu gibi Portekiz Algarve’ye de seyirci alınmaması gündemde. Bahreyn Sakhir pisti ve Emilia-Romagna pistindeki yarışlar seyirciden yoksun biçimde düzenlenmişti. 30 Nisan-2 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek Portekiz GP öncesi motor sporu tutkunları heyecanlı bekleyiş içine girdi. Peki, Formula 1 Portekiz GP nasıl canlı izlenir?

 

Formula 1 Portekiz GP ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

 

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından takip edilen Formula 1, sezonun 3. yarışı için Portekiz’de. F1 Portekiz GP 30 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında S Sport Plus üzerinden naklen yayınlanacak. F1 Portekiz GP takvimi şu şekilde;

-1. Antrenman Turları (30 Nisan Cuma – S Sport Plus)

-2. Antrenman Turları (1 Mayıs Cumartesi S Sport Plus)

-Sıralama Turları (1 Mayıs Cumartesi S Sport Plus)

-Formula 1 Portekiz Algarve Grand Prixi (S Sport 2 ve S Sport Plus)

 

CANLI İZLE | Formula 1 Portekiz GP (S Sport Plus)

 

Onlarca spor organizasyonunu ve Formula 1 Portekiz GP’yi canlı izleyebilmek için siz de S Sport Plus’a üye olabilirsiniz. Herhangi bir kurulum olmadan, dekodersiz Formula 1 heyecanına hemen katılmanız mümkün. Sadece Formula 1’de değil; MotoGP, Moto2, Moto3, Formula 2, Extreme E, Mobil 1 The Grid, Formula E Street Racers ve FIA WEC gibi çeşitli motor sporu organizasyonlarını seyredebilirsiniz.

Paylaş
ÖDEME SEÇENEKLERİ SSportPlus Güvenli Ödeme SSportPlus Güvenli Ödeme
HIZLI ÜYE OL