Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Üyelik aşamasının ilk adımında sizden istenen bilgileri girdikten sonra, 2. adımda promosyon kodu ekranına ulaşacaksınız. Bu adımda ‘’PROMOSYON KODU’’ alanına ING Mobil üzerinden aldığınız promosyon kodunu girip ‘’Kullan’’ butonuna basmanız yeterlidir. Paket seçimi yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Koduyla Aktivasyon

Promosyon kodunu kullandıktan sonraki 3. adımda, kampanya kapsamında tarafınıza sunulan 1 aylık indirim tutarını görebilirsiniz. Kart bilgilerinizi eksiksiz doldurarak ‘’Üyeliği Başlat’’ butonuna tıklayıp S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kampanya Koduyla Aktivasyon

Promosyon kodunu kullandıktan sonraki 3. adımda, kampanya kapsamında tarafınıza sunulan 1 aylık indirim tutarını görebilirsiniz. Kart bilgilerinizi eksiksiz doldurarak ‘’Üyeliği Başlat’’ butonuna tıklayıp S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

DOPDOLU SPOR KEYFİ

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, Formula 1, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyadan ING Turuncu Ekstra Kart ile 1-28 Şubat 2021 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında toplamda en az 250 TL harcama yapan veya 1-31 Mart 2021 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında toplamda en az 250 TL harcama yapan ING müşterileri faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında belirtilen 250 TL harcamayı yapan müşterilere ertesi gün ING Mobil’den S Sport Plus promosyon kodu verilecektir. S Sport Plus promosyon kodları için son aktivasyon tarihi 18 Nisan 2021’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Şubat ayında kampanyadan faydalanarak ING Mobil’den kendisine promosyon kodu verilen bir müşteri Mart ayında kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında belirtilen 250 TL harcamayı yaparak kampanya şartlarını yerine getirerek ING Turuncu Ekstra Kart müşterilerine, ertesi gün ING Mobil’den S Sport Plus promosyon kodu verilecektir. ING Mobil üzerinden alınan promosyon kodunun www.ssportplus.com adresi üzerinden ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilerek ‘’ Kullan’’ butonuna basılması gerekmektedir. Kullanıcının paket seçimi yapmasına gerek yoktur. Promosyon kodu girildikten sonraki adımda, kampanya kapsamında Turuncu Ekstra Kart sahiplerine sunulan 1 aylık ücretsiz üyelik, üyelik fiyatı üzerinden indirim olarak görülecektir. Kullanıcı, Turuncu Ekstra Kart bilgilerini eksiksiz doldurup ‘’Üyeliği Başlat’’ butonuna basarak S Sport Plus üyeliğini başlatabilir.

Alınan promosyon kodu sadece www.ssportplus.com üzerinden yapılacak üyeliklerde geçerlidir. App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir.

Kampanyadan yararlanan ING Turuncu Ekstra Kart müşterileri, S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig, La Liga, NFL, Bundesliga, NBA, Formula 1, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları ve belgeselleri ilk ay ücretsiz olarak izleyebilir.

Evet, S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar da yeni üye olacak kullanıcılar gibi kampanyadan faydalanabilir. Bunun için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak veya ‘’Üyelik Bilgileri’’ bölümündeki ‘’Paket Bilgisi’’ sekmesi altındaki alana promosyon kodunu girerek de aktivasyon gerçekleştirebilir. Promosyon kodunun aktive edilebilmesi için S Sport Plus kart bilgilerinin eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus’ı ilk 1 ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kampanya dahilinde ilk ay ücretsiz üyelik dönemi boyunca herhangi bir ücretlendirme gerçekleştirilmez. İlk ay ücretsiz üyelik döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliği, otomatik yenileme özelliğiyle, takip eden dönem için yenilenir. S Sport Plus paketleri taahhüt içermez, üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

KAMPANYA ŞARTLARI

Kampanya 1 Şubat 2021 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir. S Sport Plus promosyon kodları için son aktivasyon tarihi 18 Nisan 2021’dir. Kampanyadan yararlanan ING Turuncu Ekstra Kart müşterileri S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig, La Liga, NBA, Bundesliga, Formula 1, NFL, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları ve tekrar izle özellikli yayınları ilk 1 ay sınırsız izleyebilirler. ING Turuncu Ekstra Kart ile 1-28 Şubat 2021 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında toplamda en az 250 TL harcama yapan veya 1-31 Mart 2021 (bu tarihler dahil) tarihleri arasında toplamda en az 250 TL harcama yapan müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında belirtilen 250 TL harcamayı yapan müşterilere ertesi gün ING Mobil’den promosyon kodu verilecektir. Şubat ayında kampanyadan faydalanarak ING Mobil’den kendisine promosyon kodu verilen bir müşteri Mart ayında kampanyadan faydalanamaz. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilir. Kampanya dahilinde ilk ay ücretsiz üyelik dönemi boyunca herhangi bir ücretlendirme gerçekleştirilmez. İlk ay ücretsiz üyelik döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliği, otomatik yenileme özelliğiyle, takip eden dönem için yenilenir. Kampanya kodu sadece www.ssportplus.com üzerinden başlatılacak yeni üyeliklerde geçerli olup App Store ve Play Store gibi uygulama mağazaları üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir. Kampanyada geçerli indirim kodu bir kez kullanılabilir. Kampanya S Sport Plus’ın devam eden diğer indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez. S Sport Plus ve ING kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

null

Geniş Ekranda İzle

Apple Tv ve Google Chromecast desteğiyle S Sport Plus’ı şimdi geniş ekranda izleyin

null

Mobilde İzle

S Sport Plus uygulamasıyla, Sporun Zenginliği siz neredeyseniz orada!

null

Bilgisayarda İzle

S Sport Plus’ı web tarayıcınızda izleyin, Sporun Zenginliğini bilgisayarınıza taşıyın

S Sport Plus Uygulamasını App Store ve Google Play'den Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz