S Sport Plus Trendyol Yemek Siparişlerinizle Hediye

Trendyol Yemek’ten verdiğiniz 60TL ve üzeri siparişlerinizde 1 Aylık S Sport Plus promosyon kodu hediye! Dünya futbolunun zirvesi Premier League’den İtalya Ligi Serie A’ya; İspanya Ligi LaLiga’dan, NBA’e; Formula 1’den UFC’ye dünyanın önde gelen en önemli spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den, ister webden ister cepten Tekrar-İzle özelliği ile izleyebilmeniz için Trendyol Yemek’ten yapacağınız her 60TL ve üzeri siparişlerde S Sport Plus 1 aylık S Sport Plus üyeliği hediye!

01 Promosyon Kodunu Nasıl İletilecek?

Trendyol Yemek’ten verdiğiniz 60 TL ve üzeri siparişleriniz sonrasında Trendyol Yemek tarafından S Sport Plus promosyon kodunuz size Trendyol’da kayıtlı cep telefon numaranıza SMS olarak gönderilecektir.

02 Hediye Edilen Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Trendyol Yemek tarafından size SMS ile bilgisi iletilen S Sport Plus 1 Aylık Paket kodunu alıp aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

  1. S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıklayın.
  2. Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.
  3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan, kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip, S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.
03 Promosyon Kodu ile Aktivasyon

Promosyon kodunu girdikten sonra üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kampanya kodları 30 Kasım 2021 tarihine kadar geçerlidir.

04 Kampanya Şartları

Bu kampanya 21 Ekim 2021 Cumartesi saat 00:00’dan itibaren geçerlidir. Kampanyadan faydalanan kullanıcılar S Sport Plus Aylık Paket’i bir ay süresince ücretsiz olarak kullanabilecektir. İndirimli üyelik döneminin ardından iptal edilmeyen S Sport Plus aylık üyelikleri, otomatik yenileme özelliğiyle, takip eden dönem için yenilenir. Kampanya sadece www.ssportplus.com üzerinden başlatılacak S Sport Plus aylık paket üyeliklerinde geçerlidir. Üyelik kodlarının www.ssportplus.com adresi üzerinden ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilmesi ve bir sonraki adımda ödeme bilgilerinin tamamlanması gereklidir. S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına, Trendyol Yemek kampanyasından kazandıkları üyelik kodunu girip, ödeme bilgilerini tamamlayarak üyeliklerini aktive edebilirler.

Dopdolu Spor Keyfi

Premier Lig, La Liga, NBA, Formula 1, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!