ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

 

 1. HİZMET SAĞLAYICISI FİRMA BİLGİLERİ

Ünvan: Bravo Televizyon Yayıncılık Yapımcılık San. Ve Tic. A.Ş.

Adres:  Ptt Evleri Mah. Hacıosman Bayırı Cad. No:16 Sarıyer/İstanbul

Vergi Dairesi ve No: Sarıyer Vergi Dairesi / 7820086263

Mersis No    : 0782008626300013

Telefon No  : 0 (212) 363 0404

Fax No         : 0 (212) 363 0400

E-Posta Adresi: destek@sportplus.com

 

 1. HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ

Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi’ni kabul etmeniz ile birlikte Hizmet Sağlayıcı’nın S Sport Plus Uygulaması’na abone olarak (“S Sport Plus Aboneliği”) seçtiğiniz abonelik paketi dahilinde S Sport Plus Uygulaması’nda bulunan içerikleri aboneliğiniz devam ettiği müddetçe şahsi kullanımınız amacıyla Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde internet üzerinden izleme hakkını edinmektesiniz (“S Sport Plus İçerik Hizmeti”).

İçerik, aşağıdaki 3. Madde uyarınca Hizmet Bedeli’nin ödenmesi karşılığında, S Sport Plus Uygulaması ve www.ssportplus.com internet sitesi (“Site”) üzerinden ön ödemeli ve bölünmez bir paket olarak tarafınıza sunulacaktır.

S Sport Plus Aboneliği ile sadece tek bir kullanıcı abonelik içeriklerine erişim sağlayabilmektedir. Aynı anda birden fazla kişi aynı S Sport Plus Aboneliği ile içeriklere erişim sağlayamaz.

 

 1. S SPORT PLUS İÇERİK HİZMETİ’NİN ABONELİK PAKETLERİ VE FİYATLAR

Abonelik Paketi Türleri:

Aylık Abonelik Paketi: S Sport Plus Uygulaması’na aboneliğinizin aylık periyodlar dahilinde yenilenerek Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi Taraflar’dan birince feshedilmedikçe Ücretli İçerik Hizmeti’nden aylık bazda yararlanabileceğiniz abonelik paketi modelidir. S Sport Plus Uygulaması’na Aylık Abonelik Paketi dahilinde abone olmanız halinde ödeyeceğiniz Hizmet Bedeli tüm vergiler dahil aylık toplam 17,99-TL (Onyedi Türk Lirası Doksandokuz Kuruş)’dur.

Yıllık (Taahhütlü) Abonelik Paketi: Tarafınıza iletilecek Taahhütname’de belirtilen abonelik süresi kadar S Sport Plus Uygulaması’na abone kalmayı taahhüt ettiğiniz ve Aylık Abonelik Paketi’nin Hizmet Bedeli’nden indirim yapılmak suretiyle Ücretli İçerik Hizmeti’nden indirimli olarak ve yıllık bazda yararlanabileceğiniz abonelik paketi modelidir. Yıllık (Taahhütlü) Abonelik Paketi, Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi Taraflar’dan birince feshedilmedikçe Taahhütname’de taahhüt edilen süre kadar yenilenecektir. Yıllık Abonelik Paketi’nin tüm vergiler dahil yıllık toplam fiyatı 159.99 –TL (Yüzellidokuz Türk Lirası Doksandokuz Kuruş)‘dur. Yıllık (Taahhütlü) Abonelik Paketi satın almanız, ancak aboneliğinizi Taahhütname’de belirtilen taahhüt süresinden önce sonlandırmanız veya aboneliğinizin Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi’ni veya Taahhütname’yi ihlal etmeniz nedeniyle tarafımızca sona erdirilmesi halinde, sona erme tarihine kadar geçen süre içinde tarafınıza yapılan indirim ve (varsa) diğer faydalardan faydalanamayacak olup, ödemeniz gereken Hizmet Bedeli, Aylık Abonelik Paketi’nin bedeli üzerinden hesaplanacaktır.

Haftanın Kombinesi Paketi: S Sport Plus Uygulaması’na bir defaya mahsus olmak üzere yalnızca 3 Aralık 2018 ile 9 Aralık 2018 tarihleri arasında abone olabileceğiniz ve Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi’nin tarafınızca kabul edilerek yürürlüğe girdiği tarihten itibaren başlamak üzere 9 Aralık 2018, saat 23:59’a kadar Ücretli İçerik Hizmeti kapsamında yer alan tüm canlı ve tekrar-izle formatındaki kayıtlı içerikleri izleyebileceğiniz abonelik paketi türüdür. Haftanın Kombinesi Paketi’nin tüm vergiler dahil toplam fiyatı 6.99–TL (Altı Türk Lirası doksan dokuz Kuruş)‘dur.

 

Hizmet Sağlayıcı’nın Hizmet Bedeli’nde güncelleme yapma hakkı saklı olup, böyle bir durumda değişikliğin gerçekleşeceği tarihten en az 15 (otuz) gün önce bu konuda Hizmet Sağlayıcı tarafından gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Promo Kod/Kampanya: S Sport Plus Aboneliği’nin bir promosyon kodu ile veya bir ürünle beraber hediye olarak başlatılması veya S Sport Plus Aboneliği devam ederken promosyon kodu ile hediye süre temin edilmesi durumunda, kampanyalı dönem içerisinde (“Kampanya Süresi”) aboneliğiniz için herhangi bir ücret tahsil edilmeyecektir. S Sport Plus Aboneliği’nin bir promosyon kodu ile veya bir ürünle beraber indirimli olarak başlatılması veya S Sport Plus Aboneliği devam ederken promosyon kodu ile indirim temin edilmesi durumunda ise, Kampanya Süresi boyunca aboneliğiniz için söz konusu kampanya kapsamında belirtilen indirimli ücret tahsil edecektir. Kampanya Süresi içerisinde aboneliğin iptal edilmemesi halinde abonelik, Kampanya Süresi’nin bitimi itibariyle otomatik olarak seçtiğiniz Abonelik Paketi dahilinde yukarıda belirtilen Hizmet Bedeli üzerinden ücretli bir şekilde devam edecektir.

 

 1. ÖDEME, TESLİMAT VE İFAYA DAİR BİLGİLER

4.1. Ödeme Yöntemleri: Kampanya Süresi’nin uygulanması halinde bu sürenin bitim tarihi itibariyle seçtiğiniz Abonelik Paketi dahilinde S Sport Plus Aboneliğiniz için ödemekle yükümlü olduğunuz Hizmet Bedeli’ni söz konusu Abonelik Paketi’nin türüne göre aşağıdaki yöntemler ile ödeyebilirsiniz:

Abonelik Paketi Türü Ödeme Yöntemleri
Aylık Abonelik Paketi Ödemeyi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme veya Paycell ile Ödeme yöntemlerinden birini seçerek yapabilirsiniz.

 

Yıllık (Taahhütlü) Abonelik Paketi Ödemeyi, Kredi Kartı veya Paycell ile Ödeme yöntemlerinden birini seçerek yapabilirsiniz.
Haftanın Kombinesi Paketi Ödemeyi, Kredi Kartı ile Ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

 

 

 • Kredi Kartı İle Ödeme: Hizmet Bedeli’nin internet üzerinden tarafınıza ait banka kredi kartı aracılığı ile tek çekim tahsilat şeklinde ödenmesini sağlayan ödeme aracıdır.
 • Hizmet Bedeli’ni Kredi Kartı ödeme yöntemi ile ödediğiniz durumlarda bankanız tarafından yapılan kampanyalar (örneğin; Hizmet Bedeli’nin ödemesinde taksit öteleme gibi bir alternatif sunulması) bankanızın tasarrufundadır.
 • Ücretli İçerik Hizmeti’nden Aylık Abonelik Paketi dahilinde yararlanmayı ve Hizmet Bedeli’ni kredi kartı ile ödemeyi seçmeniz halinde, aboneliğin devam ettiği süre boyunca her ay yukarıdaki Madde uyarınca Aylık Abonelik Paketi için belirlenen Hizmet Bedeli kredi kartı ekstrenize yansıtılmaya devam edilecektir.
 • Ücretli İçerik Hizmeti’nden Yıllık (Taahhütlü) Abonelik Paketi dahilinde yararlanmayı ve Hizmet Bedeli’ni kredi kartı ile ödemeyi seçmeniz halinde, yukarıdaki 3. Madde uyarınca Yıllık (Taahhütlü) Abonelik Paketi için belirlenen Hizmet Bedeli tek seferde peşin olarak kredi kartınızdan tahsil edilecektir.
 • Ücretli İçerik Hizmeti’nden Haftanın Kombinesi Paketi dahilinde yararlanmayı seçmeniz halinde, yukarıdaki 3. Madde uyarınca Haftanın Kombinesi Paketi için belirlenen Hizmet Bedeli bir defaya mahsus olmak üzere tek seferde peşin olarak kredi kartınızdan tahsil edilecektir.
 • Mobil Ödeme: GSM operatörü müşterilerinin ön ödemeli ya da faturalı hatlarını kullanarak, onay vermek suretiyle Hizmet Bedeli’nin cep telefonu faturalarına yansıması ya da hatlarında mevcut TL bakiyelerinden düşülmesi şeklindeki ödeme yöntemidir.
 • Hizmet Bedeli’ni Mobil Ödeme yöntemi ile ödediğiniz durumlarda onay amaçlı gönderdiğiniz her SMS, GSM operatörünüz Turkcell ise (KDV ve ÖİV dahil) 50 Kr (Elli Kuruş), Vadofone ise (KDV ve ÖİV dahil) 41Kr (Kırkbir Kuruş), Türk Telekom/Avea ise (KDV ve ÖİV dahil) 50 Kr (Elli Kuruş) tutarındaki servis bedeli üzerinden operatörünüz tarafından ücretlendirilir.
 • Ücretli İçerik Hizmeti’nden Aylık Abonelik Paketi dahilinde yararlanmayı ve Hizmet Bedeli’ni Mobil Ödeme ile ödemeyi seçmeniz halinde, aboneliğin devam ettiği süre boyunca her ay yukarıdaki 3. Madde uyarınca Aylık Abonelik Paketi için belirlenen Hizmet Bedeli cep telefonu faturanıza yansıtılacak veya hattınızdaki mevcut bakiyeden düşülecektir.
 • Paycell ile Ödeme: Paycell ile Ödeme yöntemi kredi kartı bilgilerinizin Paycell sistemlerine tek seferde kaydedilmesi suretiyle her seferinde kredi kartı bilginizi sisteme girmenize gerek kalmadan Paycell numarası ile Hizmet Bedeli’ni ödeyebileceğiniz ödeme seçeneğidir.
 • Ücretli İçerik Hizmeti’nden Aylık Abonelik Paketi dahilinde yararlanmayı ve Hizmet Bedeli’ni Paycell ile ödemeyi seçmeniz halinde, aboneliğin devam ettiği süre boyunca her ay yukarıdaki Madde uyarınca Aylık Abonelik Paketi için belirlenen Hizmet Bedeli kredi kartı ekstrenize yansıtılmaya devam edilecektir.
 • Ücretli İçerik Hizmeti’nden Yıllık (Taahhütlü) Abonelik Paketi dahilinde yararlanmayı ve Hizmet Bedeli’ni ile Paycell ile ödemeyi seçmeniz halinde, yukarıdaki 3. Madde uyarınca Yıllık (Taahhütlü) Abonelik Paketi için belirlenen Hizmet Bedeli tek seferde peşin olarak kredi kartınızdan tahsil edilecektir.

4.2. Teslimat: S Sport Plus İçerik Hizmeti, Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi’nin altında yer alan “KABUL EDİYORUM” butonunu tıklamanız üzerine Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi’ne dair kabul beyanınızın Hizmet Sağlayıcı’ya ulaşmasından itibaren en geç 5 (beş) dakika süre içerisinde otomatik olarak elektronik ortamda teslim edilmektedir.

S Sport Plus İçerik Hizmeti’ne, S Sport Plus Uygulaması’na abone olurken kayıt aşamasında oluşturduğunuz Hesap üzerinden Kullanıcı Adı ve Şifre bilgileriniz ile giriş yaparak S Sport Plus Uygulaması’nı kullanacağınız cihazlar vasıtasıyla internet üzerinden erişilebileceksiniz.

4.3. Şikayetlere İlişkin Çözüm Yöntemleri: S Sport Plus Aboneliğiniz kapsamında S Sport Plus Uygulaması ve S Sport Plus İçerik Hizmetleri’ne dair şikayetlerinizi S Sport Plus Uygulaması ve/veya Site’den erişilen canlı mesajlaşma (online chat) şeklinde erişilen danışma ve destek servisine (“Destek Servisi”) bildirmek suretiyle tarafımıza iletebilirsiniz. Şikayetinizin tarafımıza ulaşması ile birlikte Destek Servisi şikayetinize yönelik yapacağı inceleme çerçevesinde tarafınızla iletişime geçerek şikayetlerin çözümü yoluna gidilecektir.

Kişisel Veriler ile ilgili yaptığınız başvurularınıza dair başvuru yöntemleri aşağıdaki 9.3. maddesinde belirtilmiştir.

 

 1. CAYMA HAKKI

Hizmet Sağlayıcı tarafından sağlanacak olan S Sport Plus İçerik Hizmeti, niteliği itibariyle elektronik ortamda anında ifa ve teslim edilen gayri-maddi mal niteliğinde bir hizmet olması sebebiyle Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği madde 15/ğ kapsamına girdiği için cayma hakkınız bulunmamaktadır.

 

 1. İÇERİĞİN İŞLEVSELLİĞİNİ ETKİLEYEBİLECEK KORUMA ÖNLEMLERİ

İçerik’in hukuka aykırı kullanımını, yetkisiz 3. kişiler tarafından güvenli ve yasal olmayan yöntemlerle erişimini engellemek ve/veya hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla S Sport Plus Uygulaması için belirlenen teknik kullanım kriterleri gerekli görüldüğünde değiştirilebilmektedir. Dijital içeriğin işlevselliğini etkileyebilecek teknik koruma yöntemlerine dair detaylı bilgilere Site’de yer alan Sıkça Sorulan Sorular kısmından erişebilirsiniz.

 

 1. S SPORT PLUS İÇERİK HİZMETİNE ERİŞİLEBİLECEK OLAN DONANIM VE YAZILIMLARA DAİR BİLGİ

S Sport Plus Uygulaması kapsamında sunulan servislerden yararlanmak için uygun bir internet bağlantısı mutlaka gereklidir. S Sport Plus Uygulaması, kullanım türüne göre sabit internet veya mobil internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir servis olması sebebiyle bağlantı kurduğunuz internet paketinin kotası etkilenebilecektir. Yayın akış büyüklüklerine göre kullanıcıların bağlantı kurmuş olduğu internet paketlerine etki eden kota tüketimi değişiklik gösterebilmektedir.

S Sport Plus Uygulaması’nın kullanılabileceği yazılım ve donanımlara dair bilgiye Site’de yer alan Sıkça Sorulan Sorular kısmından erişebilirsiniz.

 

 1. KİŞİSEL VERİLERE DAİR AYDINLATMA İLKELERİ

8.1. Kişisel Verilerinin Toplanma Yöntemi, Sebebi ve İşlenme Amaçları:

8.1.1. Müşteri, internet sitesi ziyaretçisi, abone, tüketici, tedarikçi, çalışan sıfatı ile Hizmet Sağlayıcısı ve “veri sorumlusu” olan Bravo Televizyon Yayıncılık Yapımcılık San. ve Tic. A.Ş. ile paylaştığınız kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Veriler’in Korunması Kanunu (kısaca “KVKK”) ve Site üzerinden erişebileceğiniz Kişisel Veriler’in İşlenmesi ve Gizlilik Politikamız’a uygun bir şekilde, faaliyet ve hizmet amaçlarımız ile bağlantılı ve ölçülü olarak işlenebilecek ve yurt içi ve yurt dışındaki üçüncü kişilere aktarılabilecektir.

 

8.1.2. Kişisel Verilerinizin İşlenme Amaçları: Tarafımızla paylaşmış olduğunuz Kişisel Verileriniz;

 • Şirketimiz tarafından S Sport Plus İçerik Hizmetleri’nin sizlere sunumu ve kapsamındaki ürün ve hizmetlerden sizleri faydalandırmak için gerekli çalışmaların iş birimlerimiz tarafından yapılması,
 • Şirketimiz tarafından sunulan hizmetlerle ilgili sizleri bilgilendirmek,
 • Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin sizlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek sizlere önerilmesi,
 • Şirketimizin ve Şirketimizle iş ilişkisi içerisinde olan kişilerin hukuki ve ticari güvenliğinin temini (örneğin Şirketimiz tarafından yürütülen iletişime yönelik idari operasyonlar, Şirkete ait lokasyonların fiziksel güvenliğini ve denetimini sağlamak, hizmetlerle ilgili kalite ve standart denetimlerini yapabilmek, hizmetler hakkında müşterilerin değerlendirme/memnuniyet ölçümleri/şikayet yönetimi süreçleri, itibar araştırma süreçleri, etkinlik yönetimi, hukuki uyum süreci, denetim, mali işler, sunulan hizmetlerin ve içeriklerin takip edilerek buna dair raporlama sorumluluklarının yerine getirilmesi) illegal kullanımların tespiti ile önüne geçilmesi,
 • Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması,
 • Şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesinin temini

amaçlarıyla KVKK’nın 5. ve 6. Maddesi ve Site üzerinden erişebileceğiniz Kişisel Veriler’in İşlenmesi ve Gizlilik Politikası’nda belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları dahilinde işlenecektir. Şirketimizin işbirliği yaptığı ve yetkilendirdiği gerçek ve tüzel kişiler de yukarıda bahsi geçen amaçlar doğrultusunda Şirketimizin faaliyet ve hizmet amaçları ile bağlantılı ve ölçülü olarak KVKK ve Kişisel Veriler’in İşlenmesi ve Gizlilik Politikası’na uygun olarak kişisel verilerinizi işleyebilecektir.

8.1.3. Kişisel Verilerin İşlenme Süresi ve Muhafazası: Kişisel Verileriniz, KVKK başta olmak üzere yürürlükteki Kişisel Verilerin korunmasına ilişkin mevzuata ve diğer mevzuatta zorunlu kılınan sürelere uygun şekilde Şirketimizin sunduğu ürün ve hizmetlerden yararlandığınız müddetçe ve her halükârda yukarıdaki meşru amaçlar ile yasal zorunluluklar devam ettiği müddetçe Kişisel Veriler’in İşlenmesi ve Gizlilik Politikası’na uygun olarak işlenecektir. Tarafımızca işlenen kişisel verileriniz, halka açık olmayan özel bir elektronik ortam verisi içinde Kişisel Veriler’in İşlenmesi ve Gizlilik Politikası’na uygun bir şekilde muhafaza edilmektedir.

8.1.4. Kişisel Verilerinizin Aktarılması: Tarafımızla paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz yukarıdaki 8.1.2. Maddesi’nde,  KVKK’nın 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde grup şirketlerimize, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize, Şirket yetkililerine, hissedarlarımıza, kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilere, KVKK ve Kişisel Veriler’in İşlenmesi ve Gizlilik Politikası’na uygun olarak yurt içinde ve/veya yurtdışında aktarılabilecektir.

8.1.5. Kişisel Verilerinizin Toplanmasının Hukuki Sebebi ve Yöntemi: Kişisel verilerinizi KVKK Kanunu’nun 5. ve 6. maddelerinde sayılan hukuki sebepler dahilinde ve  işbu Ön Bilgilendrime Formu’nun 8.1.2. Maddesi’nde  belirtilen amaçları yerine getirmek için toplamaktayız. Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar doğrultusunda Şirketçe sunduğumuz ürün ve hizmetlerin belirlenen yasal çerçevede sunulabilmesi ve bu kapsamda Şirketimizin sözleşme ve yasadan doğan mesuliyetlerini eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirebilmesi gayesi ile toplanmaktadır.

Kişisel verileriniz, Şirketimiz veya Şirketimiz adına veri işleyen gerçek ya da tüzel kişiler tarafından tarafınıza sunulan hizmetler çerçevesinde; tamamen veya kısmen otomatik yollarla ya da veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yöntemler ile;  üyeliğiniz veya aboneliğiniz sırasında elektronik veya basılı olarak doldurulan veya çağrı merkezi, abone merkezi veya benzeri bir hizmet noktası üzerinden beyanınız ile doldurulan; üyelik formu, abonelik formu gibi formlar ile üyelik veya abonelik sözleşmeleri; sözleşmelerin veya formların ekindeki kimlik ve adres tespitine ilişkin belgeler; Site ve S Sport Plus Uygulaması’nda yaptığınız hareketler; duyuru ve iletişim sağlamak için onay ve iletişim bilgilerinizi almak için oluşturulan veya ürün ya da hizmetlerimize ilişkin memnuniyet veya şikayetlerinizi toplamak için oluşturulan Site veya üçüncü bir tarafın internet sitesi üzerindeki reklam veya diğer bir alan üzerinden; mobil ve benzeri bir uygulama aracılığıyla ya da basılı olarak tarafınıza sunulan duyuru, elektronik bültene üye olunması, iletişim, şikayet, çekilişe katılım, ön kayıt, kampanya katılım formları, Şirketimizin veya Şirketimizin hizmet aldığı bir firmanın çağrı merkezi veya yüz yüze, telefonla, veya başkaca bir iletişim aracı kullanarak gerçekleştirilen anket veya iletişimler; sosyal ağlar; cep telefonu, tablet veya sair mobil cihaz uygulamaları; üyelik ve abonelik başta olmak üzere Şirketimiz ile imzalamış olduğunuz sözleşmeler ile Şirketimize göndermiş olduğunuz elektronik postalar, faks ve mektuplar Şirketimiz ile yapılan yazılı veya sözlü iletişimler kanalları aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanmaktadır.

8.2. Kişisel Verilerinize Dair Haklarınız: KVKK’nın 11. Maddesi uyarınca tarafımıza aşağıda 8.3. maddesi altında belirtilen yöntemlerle yapacağınız başvurular doğrultusunda;

 • kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
 • kişisel verileriniz işlendi ise buna ilişkin bilgi talep etme,
 • kişisel verilerinizin işleme amacını ve bunların amacına uygun kullanıp kullanılmadığını öğrenme,
 • kişisel verilerinizin yurt içi ve yurt dışında aktarılması halinde verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 • kişisel verilerinizin eksik ve yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
 • kişisel verilerinizin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde kişisel verilerinizin silinmesini ve yok edilmesini isteme,
 • kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlendiği durumlarda gerekli düzeltme işleminin yapılmasını ve/veya kişisel verilerinizin silinmesini/yok edilmesini talep ettiğiniz durumlarda gerekli silme ve yok etme işlemlerinin yapılması hususunu verilerinizin aktarıldığı 3. kişilere bildirilmesini isteme,
 • işlenen kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
 • kişisel verilerinizin KVKK’na aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması halinde zararın giderilmesini talep etme

haklarına sahipsiniz.

8.3. Kişisel Verilerinize Dair Başvuru ve İtirazlar: Kişisel Verilerinize dair madde 8.2’de belirtilen haklarınızı kullanmak için kimliğinizi tespit edici belgeler ile KVKK’nın 11. maddesinde belirtilen haklardan kullanmayı talep ettiğiniz hakkınıza yönelik açıklamalarınızı içeren talebinizi; ıslak imzalı bir şekilde yukarıdaki Madde 1’de belirtilen adrese kimliğinizi tespit edici belgeler ile bizzat elden iletebilir, noter kanalıyla veya bravotv@hs03.kep.tr adresine göndereceğiniz güvenli elektronik imza, mobil imza ya da tarafımıza daha önceden bildirmiş olduğunuz ve sistemimizde kayıtlı bulunan elektronikposta adresini kullanmak suretiyle yazılı olarak ya da Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun belirlediği diğer yöntemlerle tarafımıza iletebilirsiniz.

Talebinizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren en kısa sürede ve en geç 30 (otuz) gün içerisinde talebinize yönelik inceleme ücretsiz olarak yanıt verilecektir. Ancak, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğin 7. maddenin 1. fıkrası gereği başvurunuza, tarafımızca yazılı olarak cevap verilmesi halinde, on sayfaya kadar ücret alınmayacak, on sayfanın üzerindeki her sayfa için ilgili Tebliğ uyarınca belirlenen işlem ücreti alınacaktır. Yine aynı maddenin 2. fıkrası gereği tarafınıza cevabın CD, flash bellek gibi bir kayıt ortamında verilmesi halinde, kayıt ortamının maliyetini geçmeyecek ücret talep edilecektir. Yapılan incelemenin neticesi (başvurunuzun kabul edilip edilmediği veya reddedildi ise sebebi) hakkında tarafınıza yazılı olarak veya elektronik ortamda gerekli bildirim yapılacaktır. Yaptığınız başvuruya yönelik inceleme neticesinde KVKK’nın uygulanmasıyla ilgili talebinize konu hususta hatalı olmamız ve inceleme işleminin ücrete tabi olması halinde alınan ücret tarafınıza iade edilecektir. Başvurunuzun reddedilmesi veya şikayetin olumsuz sonuçlanması halinde, başvuru sonucunu öğrendiğiniz tarihten itibaren 30 (otuz) ve her halde başvuru tarihinden itibaren 60 (altmış) gün içerisinde Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na şikayette bulunabilirsiniz.

 

 1. TÜKETİCİ ŞİKÂYETLERİ ÇÖZÜM YOLLARI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi’nin konusu olan S Sport Plus İçerik Hizmeti’ne dair S Sport Plus Aboneliğiniz ile ilgili olarak yaptığınız şikâyetleri T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nca her yıl ilan edilen parasal sınırlar dâhilinde hizmeti satın aldığınız veya ikametgâhınızın bulunduğu yerdeki Tüketici Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemelerine başvuruda bulunabilirsiniz. Kişisel verilerinize ilişkin talepleriniz ve başvurularınız hakkında 6698 sayılı Kanun’un öngördüğü şikâyet ve itiraz usulleri saklıdır.

 

İşbu Ön Bilgilendirme Formu’nun altında yer alan “Kabul ediyorum/Onaylıyorum” butonunu tıklamanız ile birlikte tarafınıza S Sport Plus İçerik Hizmeti hakkında gerekli ön bilgilendirme yapılmış sayılacak olup, Mesafeli Satış ve Abonelik Sözleşmesi’nin kurulması aşamasına geçilecektir.

 

 

Bir cevap yazın