NBA S Sport Plus Fantezi Ligi

NBA S Sport Plus Fantezi Ligi başladı! NBA’in 75. sezonunu S Sport Plus ile izlerken NBA keyfini fantezi ligi ile ikiye katla! Takımını kur, haftalık ödülleri kap!

01 Nasıl Kayıt Olurum?

Buradan yeni bir fantezi hesabı oluşturun ya da mevcut hesabınızla giriş yapın. NBA fantezi ligi takımınızı oluşturduktan sonra soldaki menüden “Leagues” alanını seçin ve yukarıda bulunan “Joined” sekmesinden S Sport Plus Fantezi Ligi’ni görebilirsiniz.

02 Bütün oyuncularımı aynı takımdan alabilir miyim?

Takımlardan oyuncu almak hakkında bir kısıtlama yok fakat bütçe sınırlaması mevcut. $100m aşmadığı müddetçe istediğiniz gibi kadro kurmakta özgürsünüz.

03 Birden fazla takımım olabilir mi?

Evet 3 farklı takım oluşturabilirsiniz.

04 “Star Player” nedir?

“Star Player” olarak seçtiğiniz oyuncular haftalık puanlamada size 2 katı puan kazandıracaktır.

05 Haftalık Puan Nasıl Hesaplanır?

Haftalık puanınız takımdaki oyuncularınız performansına göre hesaplanır. “Star Player” olarak seçtiğiniz oyuncular haftalık puanlamada size 2 katı puan kazandıracaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Aylık ödüller:

  • Her ayın birincisine NBA forması
  • Her ayın ilk 3 sırayı elde eden yarışmacısına 1 yıllık S Sport Plus Üyeliği

Haftalık ödüller:

  • Haftalık sıralamada ilk 5’e giren kullanıcılara 1 aylık S Sport Plus Üyeliği

Ödüllerin hesaplanması “Gameweek 2”den itibaren başlayacaktır. 5, 9, 13, 17, 21, 25 haftalar oynandıktan sonra aylık ödüller açıklanacaktır.

Ödüllü yarışma ve NBA Fantezi Ligi sadece Normal Sezon maçlarıyla sınırlıdır. Yarışma dönemi içinde aynı kullanıcı en fazla 1 adet S Sport Plus Yıllık Paket ve 3 adet S Sport Plus Aylık Paket üyeliği kazanabilir.

Sonuçlar S Sport Plus Instagram ve Twitter adreslerinden haftalık ve aylık olarak yayınlanacaktır.

Haftalık veya aylık sıralamada ilk üçe girdiyseniz, S Sport Plus Fantezi Ligi Hesap Bilgilerinizi (mail, kullanıcı adı, doğum tarihi, adres alanı içerecek şekilde), haftalık sıralamadaki yerinizi , içeren bir ekran görüntüsünü, S Sport Plus Fantezi Ligi’nde tanımlı e-posta adresiniz üzerinden destek@ssportplus.com adresine e-posta yoluyla ileterek, haftalık ya da aylık ödül kazanmaya hak kazandığınızı bildirerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmenizin ardından sıralama ve ödül bilgileri kontrol edilerek, kazandığınız ödül en kısa sürede sizlere ulaştırılacaktır.

 

Aşağıda ilgili alanların örnek ekran görüntüleri;

1. https://nbafantasy.nba.com/account/settings/personal-details

2. https://nbafantasy.nba.com/league/3777