Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için öncelikle tarafınıza bir kampanya kodu iletilmesi gerekmektedir. Kampanya kodunu alabilmek için destek@ssportplus.com mail adresine çalışmakta olduğunuz sağlık kuruluşunu da gösteren çalışma kartınızın önlü arkalı fotoğrafını atmanız yeterlidir. Bilgileriniz kontrol edildikten sonra başvuruda bulunduğunuz mail adresine kampanya kodunuz iletilecektir.

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Üyelik aşamasının ilk adımında sizden istenen bilgileri girdikten sonra, 2. adımda paket seçme ekranına ulaşacaksınız. Bu adımda ‘’PROMOSYON KODU’’ alanına tarafınıza daha önce iletilen kampanya kodunu girip ‘’Kullan’’ butonuna basmanız yeterlidir. Paket seçimi yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Koduyla Aktivasyon

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. Kodu girdikten sonraki adımda, kampanya kapsamında tarafınıza sunulan indirim tutarını görebilirsiniz. Kart bilgilerinizi eksiksiz doldurarak ‘’Üyeliği Başlat’’ butonuna tıklayıp S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kampanya Koduyla Aktivasyon

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. Kodu girdikten sonraki adımda, kampanya kapsamında tarafınıza sunulan indirim tutarını görebilirsiniz. Kart bilgilerinizi eksiksiz doldurarak ‘’Üyeliği Başlat’’ butonuna tıklayıp S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, siz değerli sağlık çalışanlarımıza özel hazırlanan bu kampanyadan çalışmakta olduğunuz sağlık kurumunu da gösteren çalışma belgenizi iletmeniz gerekmektedir.

Çalışmakta olduğunuz sağlık kuruluşu tarafından sağlanan çalışma kartınız veya belediyeler, valilik veya kaymakamlıklar tarafından sağlanan başka hizmetleri alabilmek için tarafınıza sağlanan ve sağlık çalışanı olduğunuzu gösteren kartlarınızı iletebilirsiniz.

Hayır, tarafımıza ilettiğiniz bilgilerinizin kontrolü yapıldıktan sonra kampanya şartlarını sağlıyorsanız, tarafınıza kampanya kodu iletilecek ve kişisel bilgileriniz sistemden silinecektir.

Maalesef, alınan promosyon kodu sadece www.ssportplus.com üzerinden yapılacak yeni üyeliklerde geçerlidir. App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir.

Kampanyadan yararlanan sağlık çalışanları, S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig, Bundesliga, NBA, NFL, Formula 1, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri S Sport Plus yıllık paket ile 12 ay boyunca 159,99 TL yerine 99,99 TL karşılığında izleyebilir.

Evet, S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar da yeni üye olacak kullanıcılar gibi kampanyadan faydalanabilir. Bunun için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına S Sport Plus tarafından iletilen kodun girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodunun aktive edilebilmesi için S Sport Plus üyelik ve promosyon kodu bilgilerinin eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus yıllık paketi 12 ay boyunca 159,99 TL yerine 99,99 TL karşılığında kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus yıllık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir.

KAMPANYA ŞARTLARI:

Kampanya ile S Sport Plus yıllık paket 159,99 TL yerine 99,99 TL karşılığında sunulmaktadır. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus yıllık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir. S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 31 Temmuz 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan her bir sağlık çalışanı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir. S Sport Plus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

null

Geniş Ekranda İzle

Samsung Smart Tv, LG Smart TV, Android TV, Apple TV, Google Chromecast ile geniş ekranda izleyin

null

Mobilde İzle

S Sport Plus uygulamasıyla, Sporun Zenginliği siz neredeyseniz orada!

null

Bilgisayarda İzle

S Sport Plus’ı web tarayıcınızda izleyin, Sporun Zenginliğini bilgisayarınıza taşıyın

S Sport Plus Uygulamasını App Store ve Google Play'den Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz