Satın Aldığım Üyelik Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Üyelik aşamasının ilk adımında sizden istenen bilgileri girdikten sonra, 2. adımda promosyon kodu ekranına ulaşacaksınız. Bu adımda ‘’PROMOSYON KODU’’ alanına Trendyol üzerinden satın aldığınız üyelik kodunu girip ‘’Kullan’’ butonuna basmanız yeterlidir. Paket seçimi yapmanıza gerek yoktur.

Üyelik Kodu ile Aktivasyon

Üyelik kodunu girdikten sonra üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Üyelik Kodu ile Aktivasyon

Üyelik kodunu girdikten sonra üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

DOPDOLU SPOR KEYFİ

Premier Lig, La Liga, Formula 1, NBA, NFL, UFC ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun tadını çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

S Sport Plus üyelik kodları, S Sport Plus içeriklerini izleyebilmenizi sağlayan kodlardır. Trendyol S Sport Plus ile doğrudan anlaşmalı olup, S Sport Plus üyelik paketi kodlarını S Sport Plus’tan tedarik etmektedir. Trendyol üzerinden 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık S Sport Plus üyelik paketleri satın alabilirsiniz. S Sport Plus üyelik paketleri, S Sport Plus platformundaki tüm maçlara ve diğer içeriklere paketinizin süresi boyunca kesintisiz ulaşabilmenizi sağlar. Satın alınan üyelik kodları 31 Aralık 2020 23:59’a kadar aktive edilmelidir.

Üyelik kodu satın alarak S Sport Plus üyeliği başlatmak için Trendyol üzerinden satın aldığınız kodun www.ssportplus.com adresi üzerinden tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodunu girerken herhangi bir paket seçimi yapmanıza gerek yoktur.

Trendyol üzerinden satın alınan üyelik kodları sadece www.ssportplus.com üzerinden yapılacak yeni üyeliklerde geçerlidir. App Store veya Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir. Satın aldığınız üyelik kodları tek kullanımlıktır.

Üyelik kodu kullanacak S Sport Plus kullanıcıları, tüm ücretli üyeliği bulunan S Sport Plus kullanıcıları gibi S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, NFL, Formula 1, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri izleyebilir. S Sport Plus paket içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Evet, S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar da yeni üye olacak kullanıcılar gibi üyelik kodu satın alarak S Sport Plus’ı kullanabilir. Bunun için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklayarak

‘’Promosyon Kodu’’ alanına satın alınan üyelik kodunun girilmesi gerekmektedir. Alternatif olarak, S Sport Plus’a giriş yapıldıktan sonra ‘’Üyelik Bilgileri’’ bölümündeki ‘’Paket Bilgisi’’ sekmesi altındaki alana, satın alınan üyelik kodunun girilmesiyle de aktivasyon gerçekleştirilebilir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar üyelik kodu kullanamaz.

Satın aldığınız üyelik kodunuzun süresine göre S Sport Plus’ı 1 ay, 3 ay, 6 ay veya 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz. İlgili kullanım döneminin ardından S Sport Plus üyeliğiniz otomatik olarak sona erer. Üyeliğin sonlandırılması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. S Sport Plus’ı kullanmaya devam etmek isterseniz yeni üyelik kodu satın alarak tekrar aktive edebilir veya kredi kartınız ile ödeme yaparak otomatik yenileme özelliği ve aylık / yıllık paket üyelik seçenekleriyle S Sport Plus üyeliğinize devam edebilirsiniz.

null

Geniş Ekranda İzle

Samsung Smart Tv, LG Smart TV, Android TV, Apple TV, Google Chromecast ile geniş ekranda izleyin

null

Mobilde İzle

S Sport Plus uygulamasıyla, Sporun Zenginliği siz neredeyseniz orada!

null

Bilgisayarda İzle

S Sport Plus’ı web tarayıcınızda izleyin, Sporun Zenginliğini bilgisayarınıza taşıyın

S Sport Plus Uygulamasını App Store ve Google Play'den Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz