Formula 1 Takvim

5 Mart Pazar
Bahrain Grand Prix
19 Mart Pazar
Saudi Arabian Grand Prix
2 Nisan Pazar
Australian Grand Prix
30 Nisan Pazar
Azerbaijan Grand Prix
7 Mayıs Pazar
Miami Grand Prix
28 Mayıs Pazar
Monaco Grand Prix
4 Haziran Pazar
Spanish Grand Prix
18 Haziran Pazar
Canadian Grand Prix
2 Temmuz Pazar
Austrian Grand Prix
9 Temmuz Pazar
British Grand Prix
23 Temmuz Pazar
Hungarian Grand Prix
30 Temmuz Pazar
Belgian Grand Prix
27 Ağustos Pazar
Dutch Grand Prix
3 Eylül Pazar
Italian Grand Prix
17 Eylül Pazar
Singapore Grand Prix
24 Eylül Pazar
Japanese Grand Prix
8 Ekim Pazar
Qatar Grand Prix
22 Ekim Pazar
United States Grand Prix
29 Ekim Pazar
Mexico City Grand Prix
5 Kasım Pazar
São Paulo Grand Prix
19 Kasım Pazar
Las Vegas Grand Prix
26 Kasım Pazar
Abu Dhabi Grand Prix

Formula 1 Heyecanı S Sport Plus’ta

Formula 1 yarışlarının nefes kesen heyecanını takip edebileceğiniz S Sport Plus internet üzerinden istediğiniz zaman Formula 1 heyecanını yaşama imkânı sunuyor. “Hangi kanalda F1 var?”, “Ne zaman?” gibi soruları artık unutabilirsiniz. Bu heyecanı yaşamak nerede ne zaman yaşamak isterseniz internet uygulamamız ile yaşayabilirsiniz.

Dünyanın en iyi spor kanalı olan S Sport’un mobil uygulaması olan S Sport Plus ile Formula 1 takvimi her zaman ulaşabileceğiniz yerde. Hangi yarış ne zaman, saat kaçta kolaylıkla öğrenebilir, yarış zamanı uygulamamız üzerinden siz nerede isterseniz orada yarışın keyfini çıkarabilirsiniz. Formula 1 hangi kanalda diye düşünmenize hiç gerek kalmadan siz istediğinizde S Sport Plus’tan yarışları izleyebilirsiniz.

F1 En Kolay Nasıl İzlenir?

Formula 1 yarışlarını en kolay ve en hızlı yoldan izleyebileceğiniz S Sport Plus F1 canlı izleme imkânı yaratıyor. F1 yarışlarını dünyanın neresinde olursa olsun canlı izleyebileceğiniz bu kanalda F1 yarışlarına dair her şeyi bulabilirsiniz. F1 haberlerini takip edebilir performansları değerlendirebilirsiniz.

Bu platformda F1 heyecanı hiç bitmiyor. F1 puan durumu ne âlemde kolaylıkla görebilir istediğiniz maçın ne zaman olduğunu öğrenebilirsiniz. Puan karşılaştırmalarına ve performans durumuna bakarak yarışları detaylı şekilde takip edebilirsiniz. İnternet üzerinden veya uygulamamızdan istediğiniz spor dalına ait karşılaşmaları izleyebilirsiniz.

Formula 1 Haberleri Nereden Takip Edilir?

Formula 1 hakkında en güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz. Hem F1 saatleri hakkında hem de yarışların genel durumu hakkında istediğiniz detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey S Sport Plus uygulamasına girip Formula 1 kategorisini seçmek. Yarışlar ve sürücüler hakkında en son çıkan haberleri görebilir yarışların tarih ve saatlerini öğrenip istediğiniz yarışı kendi kanalınızdan izleyebilirsiniz.

Nerede olursanız olun internet üzerinden F1 yarış takvimine kolaylıkla ulaşabilir, baktığınız saatte bile yarış varsa canlı izleyebilirsiniz. Platformumuzda canlı izleyemediğiniz yarışları sonrasında da izleme şansınız var. Yarışları kaçırmak S Sport Plus varken mümkün değil. F1 takvimi her an elinizin altında olacak. İstediğiniz zaman yarışların nerede, ne zaman ve kimler arasında olduğunu görebileceksiniz.

S S port Plus Formula 1 Heyecanını Nasıl Yaşatıyor?

S Sport Plus F1 izleme şansını istediğiniz zaman yakalamanızı sağlıyor. Formula 1 hakkında her şeyi bu platformdan takip edebilirsiniz. S Sport Plus bünyesinde F1 ile ilgili neler var bakalım;

  • Formula 1 Yarışları
  • Formula 1 haberleri
  • Formula 1 takvimi
  • Formula 1 saatleri
  • Formula 1 yarış detayları

Formula 1 izleme şansını yakalamak için hangi kanalda diye düşünmenize gerek yok. S Sport Plus ayrıcalıklarıyla istediğiniz Formula 1 yarışının nefes kesen heyecanına katılabilirsiniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ SSportPlus Güvenli Ödeme SSportPlus Güvenli Ödeme
HIZLI ÜYE OL