S SPORT PLUS’TA EĞLENCE ZAMANI!

Ağır Yaşamlar, Ya Sev Ya Sat, Hayalimdeki Ev, Tamirat Tadilat ve çok daha fazlasıyla TLC ve DMAX; birbirinden güzel çizgi filmlerle Cartoon Network’e ek belgesel, müzik ve haber kanallarıyla Tanışma Paketi şimdi sizi bekliyor!

01 Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

TANISMA2024 koduyla aylık 14,99’a üyeliğini hemen başlat! TLC, DMAX ve Cartoon Network kanallarına ek belgeselden haber ve müziğe onlarca canlı kanalı S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den ister webten, ister cepten ayda sadece 14,99’a izle!

02 Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz:

1. S Sport Plus web sitesine girip ‘’Hemen Üye Ol’’ butonuna tıklayın.

2. Üyelik Bilgilerinizi tanımlayın.

3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan TANISMA2024 kampanya kodunu, ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

03 Kampanya Koduyla Aktivasyon

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. 2. adımda doğru kodu girdiğinizden emin olduktan sonra, üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Kampanya kodunu girdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’ı hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kampanya Şartları

Bu kampanyadan yararlanan kullanıcılar, S Sport Plus Tanışma Paketini ayda sadece 14,99 TL’ye izleyebilir. S Sport Plus Tanışma Paketi ile S Sport 1 ve 2, Eurosport 1 ve 2, NBA TV kanalları hariç S Sport Plus platformundaki canlı TV kanallarına ve tüm Tekrar-İzle özellikli yayınlara erişebilirsiniz. Tanışma Paketine bu kampanyadaki TANISMA2024 kodunu kullanarak üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, S Sport Plus Tanışma Paketi üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir. Paketini değiştirerek Aylık ya da Yıllık pakete geçmek isteyen kullanıcılar, Tanışma paketi üyeliğini iptal ettikten sonra diğer paketlere geçiş yapabilir. S Sport Plus

kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir. S Sport Plus kanal ve paket içerikleri ile kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.