01 Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

UFC303  koduyla ilk 3 ay 49,99’a üyeliğini hemen başlat! EuroLeague, LaLiga, Serie A, NBA, UFC ve dünyanın önde gelen önemli spor organizasyonlarını, S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den ister webten, ister cepten ilk ay ücretsiz izle!

02 Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz:

1. S Sport Plus web sitesine girip ‘’Hemen Üye Ol’’ butonuna tıklayın.

2. Üyelik Bilgilerinizi tanımlayın.

3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan UFC303 kampanya kodunu, ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

03 Kampanya Koduyla Aktivasyon

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. 2. Adımda doğru kodu girdiğinizden emin olduktan sonra, üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Kampanya kodunu girdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’ı hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

UFC 303

UFC 303: Pereira ve Prochazka Heyecan Verici Bir Mücadelede Buluşuyor!

UFC 303 30 Haziran 2024’te Las Vegas’taki T-Mobile Arena’da heyecan fırtınası kopacak! UFC 303: Pereira vs Prochazka 2, MMA tarihindeki en çok merak uyandıran ve beklenen etkinliklerden biri olma potansiyeline sahip. Bu yazıda, UFC ve bu dev etkinlik hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri bulabilirsiniz.

UFC 303’ü Nasıl İzleyebilirsiniz?

UFC 303 ve diğer UFC musabakalarını S Sport Plus üzerinden tüm cihazlarda izleyebilirsiniz. Üstelik tekrar izle özelliği ile kaçırmanız halinde tekrar izleyebileceksiniz.