Socios.com Fan Token Kampanyası

S Sport Plus’a ssportplus.com üzerinden üye olan kullanıcılar hem birbirinden değerli spor organizasyonlarının keyif ve heyecanına ortak oluyor hem de destekledikleri takımların Fan Tokenlarını kazanıyor!

Socios.com, S Sport Plus’un yeni üyelerine Fan Token hediye ediyor. FC Barcelona’dan Manchester City’e, Juventus’tan Atletico Madrid’e kadar dünya futbolunun devlerinin yer aldığı Socios.com, taraftarlara destekledikleri spor kulüpleri ve spor organizasyonları ile karşılıklı etkileşim ve söz söyleme hakkı veriyor. Siz de S Sport Plus’ta eşsiz spor deneyimlerini keşfetmek ve Fan Token sahiplerine özel ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek Fan Token sahibi olabilirsiniz.

FAN TOKEN NASIL ALINIR?

  • S Sport Plus üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra size gelecek olan Socios Fan token mailinde bulunan linke tıklayarak ilgili sayfaya erişebilirisiniz.
  • Sayfa üzerinde gösterilen Fan Token listesinden seçiminizi yaparak Socios.com Hediye Fan Token Kodunuzu kopyalayın.
  • Socios.com uygulamasını buradan indirin.
  • Uygulamaya kaydolarak Socios.com hesabınızı açın.
  • Ana sayfada Alt Menüden “Cüzdan” butonuna tıklayın.
  • Cüzdan menüsünde sağ üst köşedeki QR kod butonuna tıklayın.
  • Hediye Fan Token Kodunuzu girerek Fan Tokenınızı alın.

Socios.com Uygulaması Nedir?

Socios.com Uygulaması, dünyanın her yerindeki sporseverlere destekledikleri spor kulüpleri ve spor organizasyonlarının bazı kararlarında söz hakkı vererek, taraftarların ve spor kulüplerinin karşılıklı iletişim kurmasını sağlayan taraftar etkileşim ve ödüllendirme uygulamasıdır. Dünya genelinde 170’den fazla global spor kulübü ve spor organizasyonu ile partner olan Socios.com uygulamasını 100’den fazla ülkede 1,7 milyondan fazla sporsever kullanmaktadır.

Fan Tokenların da yaratıcısı olan Socios.com Uygulaması, Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Fan Token Nedir?

Fan Tokenlar en basit tanımıyla, spor kulüpleri ile taraftarların karşılıklı etkileşimini sağlayan blokzinciri tabanlı dijital varlıklardır. Socios.com Uygulamasını ücretsiz indirerek destekledikleri kulüplerin Fan Tokenlarını alan taraftarlar, kulüplerinin kararlarında oy hakkı sahibi olurken, birbirinden farklı deneyim ve ödülleri de kazanma fırsatını elde etmektedirler. Fan Tokenlar için dijital dünyanın yeni nesil kulüp üyeliği  de denilebilir.

KAMPANYA ŞARTLARI:

Bu kampanyadan ilgili kampanya dönemi boyunca ssportplus.com üzerinden aylık veya yıllık S Sport Plus üyeliği satın alan kullanıcılar faydalanabilir. Her kullanıcı kampanya süresince yalnızca bir defa hediye Fan Token kodu alabilir. Hediye Fan Tokenlar takas edilemez niteliktedir fakat Socios.com uygulamasındaki tüm faydalara erişim sağlar. Kampanyada hediye edilecek Fan Tokenlar önceden belirlenen miktarlarla sınırlıdır. Kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan kazanılan Hediye Fan Token kodları Socios.com uygulamasında 15 Nisan 2023 tarihine kadar kullanılabilir.

S Sport Plus ve Socios.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.