SOSYAL DESTEK KAMPANYASI

01 Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için öncelikle tarafınıza bir kampanya kodu iletilmesi gerekmektedir. Kampanya kodunu alabilmek için destek@ssportplus.com mail adresine; engelli oranı (%40 ve üzeri) ibaresini de içeren kimlik kartı, seyahat kartı veya Sağlık Bakanlığı onaylı olan bir sağlık kurumundan alınmış olan sağlık raporlarından birini ibraz ederek önlü arkalı fotoğrafını atmanız yeterlidir. Bilgileriniz kontrol edildikten sonra başvuruda bulunduğunuz mail adresine kampanya kodunuz iletilecektir.

02 Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

1. S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıklayın.
2. Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.
3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

03 Kampanya Koduyla Aktivasyon

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. 2. adımda kodu doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Kampanya kodunu girdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Dopdolu Spor Keyfi

EuroLeague, LaLiga, Serie A, NBA, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, sosyal destek amaçlı engelli vatandaşlarımıza özel hazırlanan bu kampanyadan yararlanmak için engelli oranı ibaresini içeren belgenizi iletmeniz gerekmektedir.

Engelli oranı (%40 ve üzeri) ibaresini de içeren kimlik kartı, seyahat kartı veya Sağlık Bakanlığı onaylı olan bir sağlık kurumundan alınmış olan sağlık raporlarından birini ibraz ederek önlü arkalı fotoğrafını destek@ssportplus.com mail adresine iletebilirsiniz.

Hayır, tarafımıza ilettiğiniz bilgilerinizin kontrolü yapıldıktan sonra kampanya şartlarını sağlıyorsanız, tarafınıza kampanya kodu iletilecek ve kişisel bilgileriniz sistemden silinecektir.

Maalesef, alınan promosyon kodu sadece www.ssportplus.com üzerinden yapılacak yeni üyeliklerde geçerlidir. App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir. Promosyon kodları tek kullanımlıktır.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar, S Sport Plus’ta yer alan EuroLeague, LaLiga, Serie A, NBA, Nascar, Indycar, NFL, UFC ve boks geceleri başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri S Sport Plus yıllık paket ile 699,99 yerine 379,99’a izleyebilir. S Sport Plus paket içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Evet, S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar da yeni üye olacak kullanıcılar gibi kampanyadan faydalanabilir. Bunun için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına S Sport Plus tarafından iletilen kodun girilmesi gerekmektedir. Alternatif olarak, S Sport Plus’a giriş yapıldıktan sonra ‘’Üyelik Bilgileri’’ bölümündeki ‘’Paket Bilgisi’’ sekmesi altındaki alana promosyon kodunun girilmesiyle de aktivasyon gerçekleştirilebilir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus yıllık paketi 12 ay boyunca 699,99 yerine 379,99’a karşılığında kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus yıllık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir.

KAMPANYA ŞARTLARI:

S Sport Plus Sosyal Destek Kampanyası ile S Sport Plus yıllık paket 699,99 yerine 379,99’a karşılığında sunulmaktadır. Kampanyadan %40 ve üzeri engelli oranı ibaresini de içeren kimlik kartı, seyahat kartı veya Sağlık Bakanlığı onaylı olan bir sağlık kurumundan alınmış olan sağlık raporlarından birini ibraz eden kullanıcılar faydalanabilir. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus yıllık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir. S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan her bir kullanıcı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir.

S Sport Plus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.