VODAFONE YANIMDA PREMIUM İLE HEDİYE
S SPORT PLUS ÜYELİĞİ SİZİ BEKLİYOR!

Vodafone’luların dijital avantajlar dünyası Yanımda Premium’un, üyelerine sunduğu avantajlarda şimdi hediye S Sport Plus üyeliği de var!

Premium’lu olarak 1 aylık S Sport Plus üyeliğinden ücretsiz yararlanabilir ve Turkish Airlines EuroLeague, LaLiga, NBA, Serie A, UFC, ATP Masters 1000, NFL, MotoGP, NASCAR ve çok daha fazlasını canlı yayın ve tekrar-izle seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Üstelik Premium’lu olduğunuz süre boyunca bu fırsattan her ay faydalanabilirsiniz! Hediye S Sport Plus üyeliğini de içeren, Yanımda Premium’un ayrıcalıklı dünyasını buradan keşfedebilirsiniz.

HEDİYE S SPORT PLUS ÜYELİĞİ AVANTAJI NASIL KULLANILIR?

01 Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Hediye S Sport Plus üyeliği Vodafone Yanımda Premium avantajlarından biridir. Premium’lu olduğunuz süre boyunca her ay 1 ay geçerli S Sport Plus üyelik kodundan yararlanırsınız. Hediye S Sport Plus üyelik kodunuzu, Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulama içerisinden Yanımda Premium hizmetine üye olarak alabilirsiniz.

02 Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz:

1. S Sport Plus web sitesine girip ‘’Hemen Üye Ol’’ butonuna tıklayın.

2. Üyelik bilgilerinizi tanımlayarak hesabınızı oluşturun.

3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan Yanımda Premium hizmeti ile aldığınız kampanya şifrenizi ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar ise ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayıp ‘’Promosyon Kodu’’ alanına Yanımda Premium hizmeti ile aldıkları kampanya şifresini girerek üyeliklerini başlatabilir.

03 Kampanya Koduyla Aktivasyon

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. Doğru kodu girip ‘’Kullan’’ butonuna bastığınızda üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz, yönlendirme sonrası S Sport Plus’ı hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Dopdolu Spor Keyfi

EuroLeague, LaLiga, Serie A, NBA, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!

Kampanya Şartları

· Hediye S Sport Plus üyeliği Vodafone Yanımda Premium avantajlarından biridir. Bu kampanyadan yararlanan kullanıcılar, S Sport Plus aylık paketi 1 ay boyunca ücretsiz kullanabilir. Vodafone Yanımda Premium’lu olduğunuz süre boyunca bu fırsattan her ay faydalanabilirsiniz. Hediye S Sport Plus üyeliğini de içeren, Yanımda Premium’un ayrıcalıklı dünyası ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, Vodafone Yanımda uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

· Kampanya dahilindeki S Sport Plus aylık paket üyeliği, otomatik yenileme özelliği olmayan paket olup, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden alınan kampanya kodu ile sadece ssportplus.com üzerinden aktive edilebilir.

· Kampanyadan yararlanmak için Yanımda Premium üyesi olduktan sonra ‘Kodunu Al’ butonuna tıklayarak alacağınız kampanya şifrenizi, S Sport Plus web sitesinde Üyelik kaydı oluşturulduktan sonraki 2. adımda ‘Promosyon Kodu’ alanına kampanya şifrenizi girip ‘Kullan’ butonuna basmanız yeterlidir. S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan S Sport Plus kullanıcısı iseniz S Sport Plus web sitesi üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördüğünüz içeriklerden birine tıklayıp ‘Promosyon Kodu’ alanına kampanya şifrenizi girerek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

· S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir.

· Kampanya kodlarının kullanımı ile ilgili sorularınız için 08505324777 numaralı WhatsApp Destek Hattımız ya da destek@ssportplus.com mail adresi üzerinden Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

· Yanımda Premium hizmetini Vodafone bireysel faturalı müşteriler satın alabilir ve avantajlarından Vodafone bireysel faturalı tarifede kaldığı sürece yararlanabilir.

· S Sport Plus ve Vodafone kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.