Kurumsal Paket

S Sport Plus Kurumsal Paket ile işletmenizi ziyaret eden müşterilerinize dünyanın en önemli spor organizasyonlarını izleme fırsatını sunabilirsiniz. Kurumsal paketimizle ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

  Bu site reCAPTCHA tarafından korunmaktadır ve Google gizlilik politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

  S Sport Plus’ın sporseverlere sunduğu dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını artık işletmenizde sizler de müşterilerinize sunabilirsiniz. S Sport Plus’ın Kurumsal Paket üyeliği kafe, bar, restoran, otel gibi farklı turistik işletmeler için tasarlanmıştır.

  S Sport Plus Kurumsal Paket üyeliği 1 yıl boyunca S Sport Plus platformunda yayınlanacak tüm içeriklere ve kanallara işletmenize ait 5 farklı ekrandan eş zamanlı erişim ve izleme imkanı sağlamaktadır. S Sport Plus içerikleriyle ilgili ayrıntılı bilgiyi destek.ssportplus.com adresi üzerinden de alabilirsiniz.

  S Sport Plus Ticari Paket üyeliği için Multinet üyesi iş yerleri Multinet’e üyelik taleplerini iletebilirler.

  Ayrıca ssportplus.com üzerinden ve 0850 5324777 numaralı Whatsapp İletişim Hattı üzerinden (sabah 09:00’dan gece 02:00’ye kadar) canlı destek ekibimizle görüşerek talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.

  S Sport Plus, internet üzerinden yayın yapan bir platformdur, yayınları izlemek için ayrıca bir uydu alıcı, set top box cihazı v.b. kullanmanıza, herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. S Sport Plus içerikleri www.ssportplus.com web sitesi; App Store, Play Store ve Huawei App Gallery’de S Sport Plus mobil uygulamaları ile Apple TV, Samsung, LG, Arçelik, Beko, Vestel, Grundig, Altus, Regal marka Smart TV’ler, Android TV işletim sistemli Smart TV, Xbox veya media player cihazları üzerinden ve Google Chromecast cihazlarıyla geniş ekranda ister maç saatinde canlı yayınları, ister güncel arşivden yayınlanan içeriklerin tekrarını FULL HD yayın kalitesinde
  izleyebilirsiniz.

  Kurumsal Paketimizle eş zamanlı olarak beş farklı ekranda yayınlarımızı izleyebilirsiniz. Yayınlar Internet üzerinden iletildiği için işletmenizde yüksek hızlı bir Internet erişimi olması önem taşımaktadır.

  Dopdolu Spor Keyfi

  EuroLeague, LaLiga, Serie A, NBA, Formula 1, Formula 2, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!