Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Üyelik aşamasının ilk adımında sizden istenen bilgileri girdikten sonra, 2. adımda promosyon kodu ekranına ulaşacaksınız. Bu adımda ‘’PROMOSYON KODU’’ alanına TRENDYOL tarafından size iletilen promosyon kodunu girip ‘’Kullan’’ butonuna basmanız yeterlidir. Paket seçimi yapmanıza gerek yoktur.

Kampanya Koduyla Aktivasyon

Promosyon kodunu kullandıktan sonraki 3. adımda, kampanya kapsamında tarafınıza sunulan aylık paket indirimini görebilirsiniz. Kart bilgilerinizi eksiksiz doldurarak ‘’Üyeliği Başlat’’ butonuna tıklayıp S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kampanya Koduyla Aktivasyon

Promosyon kodunu kullandıktan sonraki 3. adımda, kampanya kapsamında tarafınıza sunulan aylık paket indirimini görebilirsiniz. Kart bilgilerinizi eksiksiz doldurarak ‘’Üyeliği Başlat’’ butonuna tıklayıp S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

DOPDOLU SPOR KEYFİ

Premier Lig, La Liga, NBA, Formula 1, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. S Sport Plus tamamen Internet üzerinden yayın yapan bir dijital platformdur. S Sport Plus yayınlarını kurulum, uydu anteni, dekoder ya da set top box gerekmeden, doğrudan kullandığınız akıllı telefon, smart tv ya da web tarayıcısı üzerinden, S Sport Plus uygulamasıyla izleyebilirsiniz.

Üyelik kodu kullanacak S Sport Plus kullanıcıları, tüm ücretli üyeliği bulunan S Sport Plus kullanıcıları gibi S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig, La Liga, NBA, NFL, Formula 1, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri izleyebilir; S Sport, Sport 2, NBA TV, EDGETV ve Radyo Spor gibi kanalların yayınlarına 7/24 ulaşabilirler. S Sport Plus paket içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

S Sport Plus uygulamasını App Store ve Play Store üzerinden indirerek mobil cihazlarda; LG, Samsung, Vestel, Beko, Arçelik, Grundig marka Smart TV’lerde, Android TV işletim sistemli marka bağımsız tüm smart tv ve media playerlerda; Apple Tv’lerde bu cihazların uygulama mağazalarından indirerek kullanabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan kampanyası ile sağlanan üyelik kodunu https://www.ssportplus.com adresi üzerinden “Üye Ol” linki tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilmesi, ardından bir sonraki aşamada ödeme bilgilerinin tamamlanması gerekmektedir. Üyelik kodunu girerken herhangi bir paket seçimi yapmanıza gerek yoktur. Üyelik kodu size iletildikten sonra 30 gün içerisinde aktive edilmelidir. App Store veya Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir. Üyelik kodları tek kullanımlıktır

Evet, S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar da yeni üye olacak kullanıcılar gibi kampanyadan faydalanabilir. Bunun için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak veya ‘’Üyelik Bilgileri’’ bölümündeki ‘’Paket Bilgisi’’ sekmesi altındaki alana promosyon kodunu girerek de aktivasyon gerçekleştirebilir. Promosyon kodunun aktive edilebilmesi için ödeme bilgilerinin eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz.

Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar üyelik kodu kullanamaz.

Kampanya kapsamında sizlere sunulan üyelik kodu ile S Sport Plus aylık bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İndirimli üyelik döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliği, otomatik yenileme özelliğiyle, takip eden dönem için yenilenir. S Sport Plus paketleri taahhüt içermez, üyeliğinizi S Sport Plus web uygulaması üzerinden giriş yaparak dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Müşteriler bilgi, talep ve destek almak istedikleri her konuda aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri ekibimizle hızlıca iletişime geçebilir.

  • www.ssportplus.com adresinde yer alan canlı destek ekibiyle 09:00 – 02:00 saatleri arasında bilgi ve destek alabilirsiniz.
  • destek@ssportplus.com eposta adresine eposta gönderebilirsiniz.
  • destek.ssportplus.com adresinde yer alan sıkça sorulan sorulardan aradığınız soruların yanıtlarına hızlıca ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA ŞARTLARI

Bu kampanya 12 Haziran 2021 Cumartesi saat 00:00’dan itibaren geçerlidir. Kampanyadan faydalanan kullanıcılar S Sport Plus Aylık Paket’i bir ay süresince ücretsiz olarak kullanabilecektir. İndirimli üyelik döneminin ardından iptal edilmeyen S Sport Plus aylık üyelikleri, otomatik yenileme özelliğiyle, takip eden dönem için yenilenir. Kampanya sadece www.ssportplus.com üzerinden başlatılacak S Sport Plus aylık paket üyeliklerinde geçerlidir. Üyelik kodlarının www.ssportplus.com adresi üzerinden ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilmesi ve bir sonraki adımda ödeme bilgilerinin tamamlanması gereklidir. S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına, Trendyol Cüzdan kampanyasından kazandıkları üyelik kodunu girip, ödeme bilgilerini tamamlayarak üyeliklerini aktive edebilirler.

null

Geniş Ekranda İzle

Apple Tv ve Google Chromecast desteğiyle S Sport Plus’ı şimdi geniş ekranda izleyin

null

Mobilde İzle

S Sport Plus uygulamasıyla, Sporun Zenginliği siz neredeyseniz orada!

null

Bilgisayarda İzle

S Sport Plus’ı web tarayıcınızda izleyin, Sporun Zenginliğini bilgisayarınıza taşıyın

S Sport Plus Uygulamasını App Store ve Google Play'den Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz