Üyelik Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Üyelik aşamasının ilk adımında sizden istenen bilgileri girdikten sonra, 2. adımda promosyon kodu ekranına ulaşacaksınız. Bu adımda ‘’PROMOSYON KODU’’ alanına Vestel platformları üzerinden aldığınız üyelik kodunu girip ‘’Kullan’’ butonuna basmanız yeterlidir. Paket seçimi yapmanıza gerek yoktur.

Üyelik Kodu ile Aktivasyon

Üyelik kodunu girdikten sonra üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Üyelik Kodu ile Aktivasyon

Üyelik kodunu girdikten sonra üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

DOPDOLU SPOR KEYFİ

Serie A, Formula 1, Formula 2, NBA, NFL, UFC ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun tadını çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

S Sport Plus üyelik kodları, S Sport Plus içeriklerini izleyebilmenizi sağlayan kodlardır. Vestel S Sport Plus ile doğrudan anlaşmalı olup, S Sport Plus üyelik paketi kodlarını S Sport Plus’tan tedarik etmektedir. Vestel platformları üzerinden aldığınız S Sport Plus üyelik paketleri, S Sport Plus platformundaki tüm maçlara ve diğer içeriklere paketinizin süresi boyunca kesintisiz ulaşabilmenizi sağlar. Alınan üyelik kodları 31 Aralık 2021 23:59’a kadar aktive edilmelidir.

Sahip olduğunuz üyelik kodu ile S Sport Plus üyeliği başlatmak için ilgili kodun www.ssportplus.com adresi üzerinden tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodunu girerken herhangi bir paket seçimi yapmanıza gerek yoktur.

Alınan promosyon kodu sadece www.ssportplus.com üzerinden başlatılacak üyeliklerde geçerlidir. App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir.

Üyelik kodu kullanacak S Sport Plus kullanıcıları, tüm ücretli üyeliği bulunan S Sport Plus kullanıcıları gibi S Sport Plus’ta yer alan Serie A, NBA, NFL, Formula 1, Formula 2 UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri izleyebilir. S Sport Plus paket içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar.Evet, S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar da yeni üye olacak kullanıcılar gibi kodlarını kullanabilir. Bunun için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak veya ‘’Üyelik Bilgileri’’ bölümündeki ‘’Paket Bilgisi’’ sekmesi altındaki alana promosyon kodunu girerek de aktivasyon gerçekleştirebilir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz.Sahip olduğunuz üyelik kodunuzun süresine göre S Sport Plus’ı kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. İlgili kullanım döneminin ardından S Sport Plus üyeliğiniz otomatik olarak sona erer. Üyeliğin sonlandırılması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. S Sport Plus’ı kullanmaya devam etmek isterseniz yeni üyelik kodu edinerek tekrar aktive edebilir veya kredi kartınız ile ödeme yaparak otomatik yenileme özelliği ve aylık / yıllık paket üyelik seçenekleriyle S Sport Plus üyeliğinize devam edebilirsiniz.

Samsung Smart Tv, LG Smart TV, Android TV, Apple TV, Google Chromecast ile geniş ekranda izleyin

S Sport Plus uygulamasıyla, Sporun Zenginliği siz neredeyseniz orada!

S Sport Plus’ı web tarayıcınızda izleyin, Sporun Zenginliğini bilgisayarınıza taşıyın

S Sport Plus Uygulamasını App Store ve Google Play'den Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz