WOLFEST’E ÖZEL S SPORT PLUS 1 AY ÜCRETSİZ!

Sporun birleştirici gücüne biz de senin gibi inanıyoruz !

Uluslararası outdoor, spor & iyi müzik festivali Wolfest’in yayın sponsoru olarak eğlencene ortak oluyoruz!

WOLFEST katılımcılarına özel 1 ay ücretsiz üyeliğini WOLFEST koduyla şimdi başlatabilirsin !

01 Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

WOLFEST koduyla ilk 1 ay ücretsiz üyeliğini hemen başlat ! NBA, EuroLeague, LaLiga, ATP Masters 1000, UFC, MotoGP ve dünyanın önde gelen spor organizasyonları ile 55’den fazla canlı TV kanalını, ister Smart TV’den ister web’ten ister cepten 1 ay ücretsiz izle!

02 Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

WOLFEST koduyla aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsin.

1. S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıkla.

2. Üyelik bilgilerinizi tanımla.

3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına WOLFEST kodunu girip ödeme bilgilerinle S Sport Plus üyeliğini başlat.

S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına WOLFEST promosyon kodunu girerek üyeliklerini başlatabilir.

03 Kampanya Koduyla Aktivasyon

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında WOLFEST kodunu doğru girmen gerekmektedir. Doğru kodu girdiğinden emin olduktan sonra ödeme bilgilerini tamamlayarak ilk 1 ay ücretsiz S Sport Plus üyeliğini başlatabilirsin.

Dopdolu Spor Keyfi

EuroLeague, LaLiga, Serie A, NBA, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!

Kampanya Şartları

Bu kampanyadan yararlanan kullanıcılar, WOLFEST koduyla S Sport Plus aylık paketi ilk 1 ay ücretsiz izleyebilir. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, ilk ay ücretsiz olan kampanya döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir. S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan her bir kullanıcı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir.

S Sport Plus içerik ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.