Eczacıbaşı Topluluğu Kampanyası

01 Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Eczacıbaşı topluluğu üyeleri EuroLeague’den LaLiga’ya, NBA’den, UFC’e boks gecelerine dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den ister webten, ister cepten 12 ay boyunca 989 TL yerine 549 TL’ye izliyor!

02 Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.
1. S Sport Plus web sitesine girip “Hemen Üye Ol” butonuna tıklayın.
2. Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.
3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.
S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına satın aldıkları kodu girerek, üyeliklerini başlatabilirler.

03 Kampanya Koduyla Aktivasyon

Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. 2. adımda kodu doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Kampanya kodunu girdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Dopdolu Spor Keyfi

EuroLeague, LaLiga, Serie A, NBA, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!

Sıkça Sorulan Sorular

App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir.

Kampanyadan yararlanan Eczacıbaşı topluluğu üyeleri, S Sport Plus’ta yer alan EuroLeague, LaLiga, Serie A, NBA, NFL, UFC ve boks geceleri başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları, Tekrar-izle özellikli yayınları, filmleri ve belgeselleri S Sport Plus yıllık paket ile  989 TL yerine 549 TL’ye izleyebilir. S Sport Plus paket içeriklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

S Sport Plus’ta;

 • Serie A
 • LaLiga
 • NASCAR
 • IndyCar
 • NBA
 • NFL
 • UFC Dövüş Gecesi yayınları
 • Boks Geceleri Frank Warren – Matchroom USA&UK
 • Cage Warriors Boks Maçları

S Sport Plus uygulamasını Android OS 5.0 ve üst sürümleri ile IOS 11.2 ve üst sürümlerine sahip tüm mobil cihazlardan, notebook, masaüstü bilgisayarlardan ve aşağıda yer alan cihazlar ile geniş ekranda izleyebilirsiniz.

 • Android TV cihazları
 • Apple TV cihazı
 • Xbox Series X|S ve Xbox One cihazları
 • Google Chromecast cihazı
 • LG WebOS 3.0 ve üzeri Smart TV’ler
 • Samsung Tizen 3.0 üretim yılı (2017-2018-2019-2020 ) olan Smart TV’ler
 • Arçelik – Grundig – Beko (TP-J5-KU-KY-KT-KP-GF-G7-O2-O4) Smart TV Modellerinde
 • Philips Android Smart TV
 • Sony Android Smart TV
 • Toshiba Android Smart TV
 • Vestel Android Smart TV
 • Vestel/Regal Smart TV (2018 ve sonrası üretilen Smart TV’ler)
 • Xiaomi Mi Box ya da Xiaomi Mi Stick cihazı

Ayrıca HDMI kablosuyla bilgisayarınızdan yayınları TV’ye aktarabilir ya da akıllı telefonunuzla TV’niz arasında ekran paylaşımı yapabilirsiniz.

S Sport Plus; Aynı anda altı farklı canlı yayın verebilme özelliği sayesinde, TV’deki yayın akışına bağlı kalmadan,eş zamanlı yayınlanan müsabaka ya da yarışlara arasında istediğiniz programı seçerek izleyebilirsiniz. Yayın hakları kapsamında olan organizasyonları orijinal dilinde izlemeyi tercih edebilir, dilerseniz bilgisayarınızdan dört canlı yayını eş zamanlı tek ekranda da izleyebilirsiniz. Bilgisayar, mobil cihazlarla birlikte Apple TV, Android TV, uyumlu Smart TV’ler, Chromecast ve media player oynatıcı cihazlarla yayınları geniş ekranda izleyebilirsiniz.

Spor  keyfinizi  sadece bulunduğunuz lokasyonda değil, akıllı telefon ya da tabletiniz ile yanınızda taşırsınız. Kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz içerikleri canlı yayından hemen sonra istediğiniz an yeniden izleme fırsatı elde edersiniz.

Geniş ekranda nasıl izleyebileceğinize dair detaylara ulaşmak için tıklayın

Evet, S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar da yeni üye olacak kullanıcılar gibi kampanyadan faydalanabilir. Bunun için www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına iletilen promosyon kodunun girilmesi gerekmektedir. Promosyon kodunun aktive edilebilmesi için S Sport Plus üyelik ve promosyon kodu bilgilerinin eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus yıllık paketi  989 TL yerine 549 TL’ye kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus yıllık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir.

Destek ekibimize her gün 09:00 – 02:00 saatleri arasında www.ssportplus.com ve www.ssportplus.com/destek/ adresleri üzerinden canlı sohbet özelliğini kullanarak, 0850 532 4 777 numaralı WhatsApp iletişim hattımıza yazarak ya da destek@ssportplus.com adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA ŞARTLARI:

Bu kampanya ile Eczacıbaşı topluluğu üyelerine S Sport Plus yıllık paketi 989 yerine 549’a sunulmaktadır. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus yıllık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir. S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan her bir kullanıcı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir.
S Sport Plus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.