Socrates Dergi Dijital Abonelik Kampanyası

S Sport Plus ve Socrates Dergi dijital aboneliği bir arada! S SportPlus’a ssportplus.com üzerinden SOCRATES koduyla üye olan kullanıcılar dünyanın önde gelen spor organizayonlarını S Sport Plus yıllık paket ayrıcalığıyla ister Smart TV’den ister webten ister cepten izlerken beraberinde 12 aylık ücretsiz Socrates Dergi dijital aboneliğinin de sahibi oluyor.

S Sport Plus’a SOCRATES koduyla üye olduktan sonra iletişim izniniz açık ise Socrates Dergi dijital abonelik için e-posta adresinize gelen kodu kullanabilirsiniz. İletişim izniniz kapalı ise üyelikten bir süre sonra ssportplus.com‘u ziyaret ederek kampanya kodunu görebilirsiniz. Kodunuza erişim sağladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

https://www.ssportplus.com/ adresinde üye girişi yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan menüden Ayarlar sekmesine giriş yaparak iletişim izninizi açabilirsiniz.

1. Aşağıdaki linkten Socrates üyeliğini başlat.

https://socratesdergi.com/dukkan?hesap=giris-yap

2. 159 TL / 12 Ay Socrates Dijital Dergi Aboneliğini sepete ekle.

https://socratesdergi.com/abonelik-paketleri

3. “Hediye Kartı veya indirim kodu” alanına Socrates Dergi kodunu girerek alışverişini tamamla.

4. Socrates Dünyasına hoş geldin! Şimdi tüm dijital dergi arşivine göz atabilirsin!

https://socratesdergi.com/dergiler

KAMPANYA ŞARTLARI:

Bu kampanyadan ilgili kampanya dönemi boyunca ssportplus.com üzerinden SOCRATES koduyla yıllık S Sport Plus üyeliği satın alan kullanıcılar faydalanabilir. S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan her bir kullanıcı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir.

S Sport Plus ve Socrates kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.