200 TL İNDİRİM VE 200 TL DEĞERİNDE MİGROS ALIŞVERİŞ KODU BİR ARADA!

Hem indirimi yakala hem de alışverişini yap!

KAMPANYA ŞARTLARI:

· Kampanyadan sadece ssportplus.com üzerinden ve SPMG200 indirim koduyla yıllık üyelik satın alan S Sport Plus kullanıcıları faydalanabilir. Kampanyadan yararlanan kullanıcılar, S Sport Plus yıllık paketi 699,99 TL yerine 200 TL indirimle 499,99 TL’ye satın alabilecektir. Buna ek olarak, ödeme gerçekleştikten sonra 200 TL değerinde Migros dijital alışveriş koduna hak kazanılır.

· Alışveriş kodu Cash &Cary ve Migros Toptan hariç Migros Ticaret A.Ş.’nin (“Migros”) işlettiği (M, MM, MMM,5M, Mjet, Macrocenter,Mion) isimli fiziki satış mağazaları ve www.migrosonline.com.tr online ticaret sitesi ve Migros mobil uygulamasında yer alan Migros Sanal Market ve Hemen Macroonline, Tazedirekt isimli online satış mağazasında, altın, kontör ve toplu ürün alımları hariç olmak üzere kullanılabilecektir.

· Kampanyadan faydalanmak için ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra, kilitli görülen içeriklerden birine tıklayıp ‘’Promosyon Kodu’’ alanına SPMG200 indirim kodu ve ödeme bilgileri girilerek S Sport Plus yıllık üyelik başlatılabilir.

· Halihazırda aktif ücretli üyeliği bulunan S Sport Plus kullanıcıları için ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra, Üyelik Bilgileri sayfasında yer alan Paket Değiştir butonuna tıklayarak indirim kodu aktive edilebilir. Yeni satın alınan yıllık paket, mevcut aylık / yıllık paketin sonuna eklenerek başlatılacaktır. Üyeliğini uygulama mağazaları üzerinden başlatmış kullanıcılar ise mevcut üyeliğinin iptali gerçekleştikten sonra ssportplus.com üzerinden üye girişi yaparak, kilitli görülen içeriklerden birine tıklayıp ‘’Promosyon Kodu’’ alanına indirim kodunu girerek yeni yıllık üyeliğini başlatabilir.

· Bu kampanya özelinde 200 TL değerinde Migros dijital indirim kodları sunulacağı için, satın alınan S Sport Plus yıllık üyelik için hiçbir şekilde herhangi bir ücret iadesi yapılamaz. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, kampanya döneminin ardından S Sport Plus yıllık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir.

· Kampanya bilgilendirilmesi ve kazanılan Migros dijital indirim kodlarının iletilebilmesi için, güncel e-posta adresinin kullanılması ve gerekli iletişim izinlerinin verilmiş olması sorumlulukları kullanıcıya aittir.

· Kazanılan 200 TL değerindeki alışveriş kodları satın alma gerçekleştikten sonra en geç 5 iş günü içerisinde, S Sport Plus’a kayıtlı e-posta adresine iletilecektir. Dijital alışveriş kodları aynı zamanda 31 Mayıs saat 23:59’a kadar 08505324777 numaralı WhatsApp Destek Hattımız ya da destek@ssportplus.com mail adresi üzerinden Müşteri Hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek de alınabilir.

· S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir.

· Kampanyadan her bir kullanıcı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir.

· Kampanya katılımı adetler ile sınırlıdır ve 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerlidir.

· S Sport Plus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

MONEYPAY DİJİTAL ALIŞVERİŞ KODLARI KULLANIM KOŞULLARI:

· MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları ile yapılan bir alışverişin iadesi durumunda nakit ödeme yapılmaz yerine aynı tutarda yeni alışveriş yapma hakkı verilir.

· Satın alınan MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları karşılığı nakit ödeme yapılmaz, nakde çevrilemez. Cash &Cary ve Migros Toptan hariç Migros Ticaret A.Ş.’nin (“Migros”) işlettiği (M, MM, MMM,5M, Mjet, Macrocenter,Mion) isimli fiziki satış mağazaları ve www.migrosonline.com.tr online ticaret sitesi ve Migros mobil uygulamasında yer alan Migros Sanal Market ve Hemen Macroonline, Tazedirekt isimli online satış mağazasında, altın, kontör ve toplu ürün alımları hariç olmak üzere kullanılabilecektir.

· Fiziki Satış Mağazaları’nda yapılan bir alışverişte birden fazla Moneypay Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilir. Macroonline, Migros Hemen Tazedirekt ve Sanal Marketten yapılan bir alışverişte en fazla 1 adet, bir günde ayrı alışverişler olmak üzere toplam da 10 adet Dijital Alışveriş Kodu kullanılabilmektedir.

· MoneyPay Dijital Alışveriş Kodları taşıyanın kullanımında olan kodlardır. Kodların çalınması/kaybolması durumunda MoneyPay Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. veya S Sport Plus (Saran İnternet Televizyon Yayıncılık A.Ş.) sorumlu tutulamaz.

· Moneypay Dijital Alışveriş Kodları bölünerek kullanılmaz. Tek kullanımlık kodlar olup son kullanım tarihi olmadan süresiz bir şekilde kullanılabilir.