S SPORT PLUS GETİR İLE 20 TL ve ÜZERİ ALGİDA SİPARİŞLERİNDE HEDİYE

Getir’den 20 TL ve üzeri Algida siparişi veren ve bu kampanyayı seçen kullanıcılara 1 Aylık S Sport Plus kodu hediye!

01 Promosyon Kodu Nasıl İletilecek?

Getir ile verdiğiniz 20TL ve üzeri Algida siparişleriniz sonrasında S Sport Plus promosyon kodunuz Getir uygulamanızın Duyurular sayfasından sizlere iletilecektir.

02 Hediye Edilen Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

Getir uygulamanızın Duyurular sayfasında görebileceğiniz S Sport Plus 1 Aylık Paket kodunu alıp aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

1. S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıklayın.

2. Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.

3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan, kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip, S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.

03 Promosyon Kodu ile Aktivasyon

Promosyon kodunu girdikten sonra üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

04 Kampanya Şartları

Bu kampanya 27 Ekim 2021 Çarşamba saat 00:00’dan itibaren geçerlidir. Kampanyadan faydalanan kullanıcılar S Sport Plus Aylık Paket’i bir ay süresince ücretsiz olarak kullanabilecektir. İndirimli üyelik döneminin ardından iptal edilmeyen S Sport Plus aylık üyelikleri, otomatik yenileme özelliğiyle, takip eden dönem için yenilenir. Kampanya sadece www.ssportplus.com üzerinden başlatılacak S Sport Plus aylık paket üyeliklerinde geçerlidir. Üyelik kodlarının www.ssportplus.com adresi üzerinden ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilmesi ve bir sonraki adımda ödeme bilgilerinin tamamlanması gereklidir. S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına, Trendyol Yemek kampanyasından kazandıkları üyelik kodunu girip, ödeme bilgilerini tamamlayarak üyeliklerini aktive edebilirler. Kampanyadan yararlanan Getir kullanıcıları, S Sport Plus’ta yer alan Premier Lig, LaLiga, Serie A, NBA, Formula 1, MotoGP, UFC başta olmak üzere S Sport Plus üzerinden gerçekleştirilen tüm canlı yayınları ve tekrar izle özellikli yayınları bir ay boyunca sınırsız izleyebilirler. S Sport Plus içerik değiştirme hakkını saklı tutar.

Dopdolu Spor Keyfi

Premier Lig, La Liga, NBA, Formula 1, MotoGP, UFC, NFL ve çok daha fazlası S Sport Plus’ta sizleri bekliyor. Heyecan dolu maçlar, yarışlar, dövüşler, özel programlar ve belgeseller ile dopdolu sporun keyfini çıkarın!